Redukční ventil ProControl Mison 300/24L W30

Kód: PC0781358
Novinka Tip
Značka: GCE
ZDARMAZDARMA
85551 79 85551 78 vyr 77 Procontrol Inerte 7247 LQ web
3 911 Kč
Do týdne
Můžeme doručit do:
14.12.2021

Redukční ventil od Chotěbořské společnosti GCE

Detailní informace

Detailní popis produktu

Redukční ventil ProControl Mison 300/24L W30

Zadali jsme našim zkušeným vývojářům úkol vyvinout vylepšenou verzi našeho nejprodávanějšího redukčního ventilu Dincontrol. Ten je na trhu už 18 let a stal se špičkou mezi prémiovými redukčními ventily pro tlakové lahve z hlediska přesnosti, bezpečnosti a spolehlivosti. Udělali jsme několik úprav, abychom udrželi nastavenou kvalitu v těchto třech hlavních oblastech. Podle odezvy našich zákazníků jsou nejzranitelnější částí regulátoru manometry. Proto nyní přidáváme k hlavním charakteristikám redukčního ventilu GCE ProControl® také odolnost, které jsme dosáhli díky zvýšené ochraně manometrů pro minimalizaci rizika poruch a prostojů. Drobná investice do ochrany manometrů se velmi rychle vrátí.

Nové redukční ventily GCE ProControl® si Vás získají nejen atraktivním designem, ale i širokou nabídkou dostupných variant, vysokou kvalitou a odolností. Redukční ventily řady GCE ProControl® jsou určené pro všechny běžné aplikace technických plynů. Materiály na výrobu redukčních ventilů jsou zvoleny tak, aby vyhovovaly všem specifickým vlastnostem technických plynů. Každý redukční ventil je před opuštěním montážní linky individuálně nastaven a otestován. Společně s naším výrobkem získáváte i jistotu splnění všech platných norem, legislativních požadavků a certifikací.Jenom tak klidně levitují ve vzduchu.

GCE

Společnost GCE group pro Vás vyrábí redukční ventily v chotěbořském závodě, který patří k největším a nejmodernějším výrobním provozům na zařízení pro použití technických plynů v Evropě s tradicí od roku 1936.Posouvá notebook na úplně novou

Prémiová kvalita GCE

Prémiová řada GCE ProControl® zahrnuje varianty regulátorů určené pro běžné průmyslové plyny a pro většinu aplikací používajících tlakové lahve se vstupním tlakem do 300 bar. Jsou vyrobeny v souladu s harmonizovanými českými technickými normami a jinými předpisy týkajícími se vstupního a výstupního připojení, pracovního tlaku, manometrů a bezpečnostních požadavků. Průtoková kapacita redukčních ventilů je dostačující pro aplikace se střední spotřebou plynu odebíraného z jednotlivých lahví i lahvových svazků.

Redukční ventily řady GCE ProControl® mají robustní konstrukci, vhodnou pro každodenní použití v zastřešených dílnách, ale i pro venkovní provoz. Jejich vertikálně orientovaná konstrukce zvyšuje bezpečnost při manipulaci. Materiál použitý pro výrobu redukčních ventilů je vždy zvolen tak, aby vyhovoval kompatibilitě s konkrétním typem plynu. Každý redukční ventil je před opuštěním montážní linky individuálně nastaven a otestován. Všechny redukční ventily byly navrženy, vyrobeny a otestovány v Evropě s využitím více než stoletých zkušeností skupiny GCE s výrobky tohoto typu. Zároveň jsou však při celém procesu od návrhu až po výrobu uplatněny i nejnovější technické poznatky. Redukční ventily GCE ProControl® splňují požadavky stanovené normou ISO 2503.Ložnicová sestava je navržena v moderním provedení a zaklá

100%

Česká kvalita

36 

Měsíců záruka

2530

ISO Norma

GCE ProControl

 • Výkonný
 • Bezpečný
 • Robustní
 • Český výrobek

Charakteristika:

 • Vysoce výkonný redukční ventil vhodný pro všechna běžná využití technických plynů
 • Bezpečná konstrukce vyhovující normě ISO 2503
 • Robustní ochrana manometrů se zadním krytem, který zabraňuje poškození a vnikání nečistot
 • Prodloužená životnost přinášející úspory z hlediska servisu, náhradních dílů a totální výměny 
 • Zapouzdřený regulační ventil zaručující stabilní a přesné nastavení parametrů
 • Snadná obsluha díky ergonomickému uspořádání
 • Manometry s přesností vyhovující normě ISO 5171, vysoce kontrastní ručičkou a stupnicemi ve třech nejpoužívanějších jednotkách pro lepší kontrolu tlaku plynu 

Hlavní přednosti:

 • Vynikající stabilita výstupního tlaku
 • Ergonomický a robustní design
 • Vysoký výkon
 • Vynikající parametry
 • Bezpečnost při práci s kyslíkem
 • Dostupnost náhradních dílů
 • Dostupné varianty pro všechny technické plyny v tlakových lahvích s plnícím tlakem až do 300 barů
 • Dostupné příslušenství - pojistky proti zpětnému šlehnutí, spořiče plynu
 • Vhodný pro všechny běžné aplikace technických plynů z tlakových lahví
 • Vyhovuje normám EN ISO 2503, ISO 5171, ISO 9536, ISO 9090, ISO 5145


Nadstandardní servis

Naše společnost zajišťuje servis a opravy autogenní techniky více jak 20 let. Opravujeme všechny typy svařovacích strojů české i slovenské výroby a stroje od většiny zahraničních výrobců prodávajících na našem trhu. 

Pomůžeme

Nevíte si rady s výběrem redukčního ventilu? Rádi Vám odborně poradíme. Kontaktujte nás na emailu info@autogenis.cz, telefonicky 773 747 587 či na našem online chatu, který vidíte v právém spodním rohu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Redukční ventily
Vstupní tlak: 300 bar
Připojení vstup: NEVOC W30X2
Připojení výstup: G1/4"
Typ plynu: Mison
Výstupní tlak / průtok: 0-30 l/min manometr

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: